Rezerwacje

 

Rezerwacja

Rezerwacji pobytu można dokonać poprzez telefon lub e-mail podany w zakładce kontakt. 

Liczba gości

Możliwe zakwaterowanie max. 10 osób (8 miejsc noclegowych w sypialniach oraz łóżko dwuosobowe we wspólnym salonie). Jest też możliwość ustawienia łóżeczka dla dziecka.  

W cenie

Do dyspozycji jest całkowite wyposażenie oraz udogodnienia – w tym drewno do korzystania z sauny czy do ogniska.

Czas pobytu

Wynajęcie obiektu możliwe na co najmniej 5 dni. Wynajem oddzielnych pokoi nie jest możliwy.

Cena

500 zł za dobę w miesiącach lipiec-sierpień,  450 zł w maju, czerwcu i wrześniu oraz 400 zł w pozostałych miesiącach. Możliwość negocjacji ceny przy pobytach dłuższych niż 7 dni.

Doba noclegowa

Doba noclegowa w Bohaterskim Wypoczynku rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 10.00 w ostatnim dniu pobytu.

Bohaterski Wypoczynek Rezerwacje
Bohaterski Wypoczynek Rezerwacje
Bohaterski Wypoczynek Rezerwacje
Bohaterski Wypoczynek Rezerwacje

Regulamin

 1. Rezerwacja pobytu w obiekcie, w tym wpłata zadatku, jest równoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu.
 2. Warunkiem rezerwacji pobytu jest wpłata 25% zadatku w ciągu 3 dni roboczych od dokonania rezerwacji telefonicznej lub poprzez @.
 3. Doba zaczyna się o godz .16.00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 12.00 w ostatnim dniu pobytu.
 4. Regulowanie należności za pobyt następuje gotówką w dniu przyjazdu( z uwzględnieniem zadatku wcześniej wpłaconego przelewem), bądź przelewem, jednakże należy go dokonać na min. 3 dni robocze przed przyjazdem i przesłać potwierdzenie przelewu na e-mail: info@bohaterskiwypoczynek.pl 
 5. Od naszych Gości pobieramy kaucję w wysokości 400 PLN,  zwrotną w dniu wyjazdu.
 6. W przypadku rezygnacji z pobytu w trakcie trwania doby hotelowej, nie zwracamy opłaty za niewykorzystaną dobę/y hotelową/e. Wcześniejszy wyjazd, z przyczyn niezależnych od właściciela obiektu, nie uprawnia  do żądania zwrotu kwoty za niewykorzystane świadczenie.
 7. W obiekcie nie może nocować większa liczba osób, niż zostało to zgłoszone przy rezerwacji. 
 8. Ewentualny pobyt zwierząt prosimy uzgadniać indywidualnie przed dokonaniem rezerwacji. Goście przyjeżdżający ze zwierzętami ponoszą pełną odpowiedzialność za pobyt zwierząt na terenie posesji. Prosimy o wyprowadzanie zwierząt na smyczy poza teren ośrodka i sprzątanie po swoich pupilach.
 9. Podczas przekazywania kluczy osoba wprowadzająca, udziela informacji odnoście obiektu, a także udziela instrukcji dotyczących obsługi wybranych urządzeń elektrycznych stanowiących wyposażenie obiektu. Moment ten stanowi jednocześnie zapoznanie się ze stanem technicznym i ilościowym wyposażenia domu. Niezgłoszenie uwag i zastrzeżeń co do stanu technicznego w momencie wprowadzenia do domu równoznaczne jest z tym, że obiekt został oddany do użytku w stanie nie budzącym uwag i zastrzeżeń. Tym samym osoba wynajmująca ponosi wszelką odpowiedzialność za braki w wyposażeniu oraz uszkodzenia powstałe w czasie pobytu, a nie zgłoszone w dniu przyjazdu. 
 10. W domu obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych.
 11. Dzieci przebywające na terenie obiektu muszą być pod opieką osób dorosłych. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiedzialność ponoszą ich opiekunowie. 
 12. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu w całości lub w części (późniejszy przyjazd, wcześniejszy wyjazd) w terminie krótszym niż 2 tygodnie przed planowanym przyjazdem wszelkie opłaty, w tym zadatek, nie podlegają zwrotowi.
 13. Rozpalanie ogniska możliwe jest jedynie  w miejscu do tego przeznaczonym.